Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


O nás ↓ » Kto sme ?

 

Každý z nás má svoje ciele, ale splní a dosiahne ich len jedna časť z nás - jeto o odhodlaní a vnútornej sile, železnej vôli, ktorá sa neskloní pred žiadnym tlakom alebo prekážkou. Je to taktiež o tvojomtele a optimálnych podmienkach pre jeho rast správnom stravovaní, regenerácii a doplnkoch stravy, ktoré sú zosúladené s Tvojími cielmi a očekávanými výsledkami. Získaj čo najviac z každého tréningu…dokonči svoj WOD v rekordnom čase. Poraz aj neporazitelného protivníka, posúvaj svoje limity a prekonaj sám seba !

 

Nemôžeme ti dať vôľu a silu, ale môžeme sa postarať o "malý detail”, ktorý ale môže zásadne rozhodnúť o konečnom výsledku - môžeme ti dať tienajkvalitnejšie doplnky stravy značky Amarok Nutrition.

 

Budeme ťa podporovať v každej fázi - v príprave pred tréningom, cez tréning a aj v priebehu regenerácie. Nebudeme ale zabúdať ani na zdravie a bezpečnosť. Naše doplnky myslia na potreby všetkých aktívnych ľudí a predovšetkým na ľudí, ktorý sa venujú- CrossFit-u, Street Workout-u, bojovým športom, MMA, silovým športom. Rada produktov Amarok síce obsahuje len niekoľko málo produktov, ale sú navrhnuté tak, aby každý z nich pôsobil samostatne a zároveň v kombinácií s ostatními dodával maximálny účinok. Naša jednoduchá, účinná a v praxi overená receptúra bola navrhnutá pre efektívny výkon!

 

Chceme byť súčasťou tvojích každodenných súbojov, tvojích porážok a víťazstiev. Dáváme Ti to najlepšie čo máme - radu našich produktov a našu podporu.

 

Amarok Nutrition TEAM


AMAROK NUTRITION LTD

71 SUTTON HALL ROAD - HOUNSLOW
TW5 0PX UNITED KINGDOM