Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


28. 04. 2018

Lucia "LULU" Kršková - CrossFit Athlete

Ahojte,

volám sa Lucia Kršková a od Februára 2018 som začala spolupracovať s Amarok Nutrition. Mojou náplňou je ochutnávanie a testovanie týchto úžasných doplnkov výživy v tréningu, pozorovanie zlepšenia na mojom výkone, písanie na blog. 

Rozhodla som sa, že začnem mojím predstavením :) Ako som písala volám sa Lucia ale známi a priatelia ma volajú LULU. V decembri to budú 4 roky čo sa súťažne venujem CrossFitu. Pochádzam z malého mestečka Bánovce nad Bebravou (30k od Trenčína ), kde mám svoj gym CrossGym –Brutus – kde pracujem na svojom výkone a trénujem nádejných CrossFit atlétov :)

 

V mojej príprave byť stále lepšia a dokonalejšia mi pomáha môj tréner Michal Bohumel a už to spolu tiahneme niejaký ten rok- dva –tri dobre teda v novembri  to už budú 4 roky .... Za jeho pomoci sa moj výkon zlepšil a vybudovali sme kvalitnú formu. Pamätám si moj prvý zimný Battle of Urpin 2014 – to som s Michalom trénovala cca 2mesiace ... V jednom workoute sme mali max. na clean + 3 front squat (premiestnenie a 3 predné drepy) a potvrdit to bolo treba pistol squat-mi (drepmi na jednej nohe) .... Vtedy  som dokázala vyprodukovať 62,5kg pod 65kg som nevedela padnúť :D Teraz o 4 roky neskôr som sa zúčastnila Majstrovstiev Európy vo vzpieraní a moja maximálka na nadhod (clean and jerk ) je rovných 100kg ...ale cítim v kostiach , že to pojde v blízkej dobe hore :)

 

Okrem domácich súťaží sa zúčastňujem aj zahraničných a čas od času mám veľmi rada TEAM –ové súťaže. Mám za sebou pár krásnych – úspešných, niekedy menej úspešných súťaži. Za neúspech som tiež vdačná, pretože ma nakopne a posunie ďalej. Na náročnejších súťažiach sa trestá každá aj tá najmenšia chybička.

 

Vymejnujem pár súťaží na ktoré rada spomínam :

- Letný-zimný Urpin 2014/2015/2016

-Crossfit Redoubt Summer challenge – individual/ team

- Double cross challenge – Maďarsko – teamova súťaž

- Battle of Prague – krásna súťaž

- Champions day – Salzburg

- Battle of Comorra

- Carpathian games

- Central Europe Throwdown

- Team Maddnes – super súťaž s trenerom v teame

- Funktional body challenge – team

- Czech beast 2015/2016 a mnoho dalších..

 

Tento rok som odštartovala veľkolepo... Majstrovstvami Európy vo vzpieraní, pokračujeme Roma Throwdown s chalanmi v teame, potom Berlin Throwdown s Veronikou v teame.


Najbližšie sa môžeme vidieť na Battle of Urpin 9.Júna  kde budem ako morálna podpora :)

 

Zatial sa majte krásne a ja sa zas ozvem – možno s niejakým receptom alebo reportom zo súťaže.

 

 

Autor: Lucia Kršková

AMAROK NUTRITION TEAM